40 مدل انواع وسایل پدیکور و مانیکور ناخن با کیفیت عالی

0

مانیکور و پدیکور ناخن

در تمامی دوره‌های زندگی بشر از گذشته تا به امروز همه افراد مخصوصا بانوان توجه زیادی به زیبایی خود داشته‌اند. این زیبایی شاید در گذشته فقط محدود به زیبایی صورت، مو و بدن بوده است. اما چند سالی است که این زیبایی به جنبه دیگری هم توجه داشته که آن زیبایی دست، پا و ناخن است. یکی از روش‌های مراقبتی و زیبایی ناخن دست و پا، مانیکور و پدیکور است.

مانیکور و پدیکور معمولا در سالن‌های زیبایی و یا اسپاها انجام می‌شود. اما باید دقت داشت که این مراقبت‌ها توسط افراد متخصص انجام شود.

مانیکور ناخن شامل مراحل مختلفی مانند سوهان کشیدن ناخن، برداشتن پوست اضافی دور ناخن، ماساژ دست در روش‌های متنوع مانند پارافین تراپی و یا استفاده از انواع روغن‌ها است. مانیکور ناخن‌ها به زیبایی هرچه تمام دست‌ها بسیار کمک می‌کند. به علاوه ماساژ دست به تمیز شدن پوست، گردش خون، از بین رفتن سلول‌های مرده و در نهایت زیبایی دست‌ها کمک می‌کند.
پدیکور بروی پوست و ناخن پا انجام می‌شود. پدیکور نیز مراحل مختلفی مانند مرتب و تمیز کردن ناخن پا، برداشتن پوست‌های اضافه و مرده اطراف ناخن و پا، ماساژ پا و استفاده از کرم‌ها و روغن‌هایی برای مرتب نگه داشتن پوست را شامل می‌شود.
مانکور و پدیکور هر دو برای بهبود سلامت ناخن‌ها، نرم شدن پوست دست و پا، از بین بردن آلودگی‌ها و عفونت‌ها و افزایش گردش خون بسیار مناسب هستند.

انواع وسایل پدیکور و مانیکور 

برای مانیکور و پدیکور ناخن باید از وسایل مخصوص استفاده نمود تا از صدمه به ناخن و پوست جلوگیری کرد. ابزار وسایل مانکیور هم به صورت ست و هم به صورتی تکی موجود هستند. وسایل مورد نیاز برای پدیکور شامل قیچی و ناخن گیر، سوهان و سنباده برقی، بافر، پوشر کوتیکول، نیپر یا گوشت گیر، سنگ پا و پد لا انگشتی می‌شوند. هرکدام از این محصولات کار مخصوص به خود را انجام می‌دهند و می‌توان آن‌ها را به صورت ست نیز در اختیار داشت.

برندهای تولید کننده وسایل مانیکور و پدیکور 

اکثر برندهای تولید کننده لوازم آرایشی لوازم مانیکور و پدیکور را هم تولید می‌کنند. از برترین برندهای لوازم مانکیور و پدیکور می‌توان به برند فلر، تاچ بیوتی و نیل مستر اشاره کرد. قیمت لوازم مانیکور و پدیکور بسته به نوع کالا متغیر است.

بخوانید: ۳۰ مدل انواع لاک‌ پاک کن‌ [پد و مایع] از بهترین مارک

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.