35 مدل انواع کیف دوچرخه [خورجینی، تنه، زین] با کیفیت عالی د ربازار

0

کیف دوچرخه

وقتی تصمیم می گیرد سفر با دوچرخه را شروع کنید، بعد از خرید دوچرخه توریستی باید به سراغ لوازم سفر با دوچرخه بروید، یکی از این وسایل که در واقع اصلی ترین وسیله سفر مسافت طولانی است، خورجین یا کیف دوچرخه میباشد.

خورجین دوچرخه و کیف دوچرخه برای نگهداری وسایل سفر مورد استفاده قرار میگیرند. در هنگام خرید کیف دوچرخه باید به ظرفیت، جنس و اتوماتیک بودن آن برای ایمنی در جاده دقت داشته باشید. حتماً کیف ضدآب و یا مقاوم در برابر آب را انتخاب نمایید تا در طول سال همیشه قابل استفاده باشد.

کیف فرمان دوچرخه

کیف فرمان دوچرخه یکی از متدوال ترین کیف هایی است که دوچرخه سواران از آن استفاده میکنند. این کیف ها بر دو نوع هستند، یک مدل که حالت درازتری دارد و برای سفرهای بایک پکینک استفاده میشود و دیگری که حالت جعبه مانند دارد و برای همه نوع سفری مورد استفاده قرار میگیرد. در هنگام خرید کیف فرمان دوچرخه اگر برای سفر تهیه میکنید به مقاوم بودن آن در برابر آب دقت داشته باشید.

کیف زین دوچرخه

دقیقاً در پایین زین، یعنی جایی که بر روی آن مینشینید میتوان یک کیف قرار داد که از آن با عنوان کیف زین دوچرخه یاد میشود. کیف زین نیز بزرگ و کوچک دارد و ظرفیت آن بر اساس لیتر مشخص میشود. اگر برای سفر قصد خرید کیف زین را دارید به ضدآب بودن آن دقت داشته باشید.

کیف زیر تنه دوچرخه

برای آن دسته از افرادی که به دنبال بایک پکینگ یعنی رکاب زدن در مسافت کوتاه بین شهری هستند، استفاده از کیف زیر تنه توصیه میشود. ظرفیت این کیف ها متنوع بوده و حتی میتواند بخش میانی دوچرخه را بصورت کامل پوشش دهد که جای بسیار خوبی برای قراگیری آچار و لوازم تعمیر میباشد.

بخوانید: ۳ مدل حسگر سرعت دوچرخه باکیفیت موجود در بازار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.