30 مدل لاک پایه ناخن [خوشرنگ] از بهترین مارک های معتبر

0

لاک پایه

همانطوری که برای داشتن یک آرایش خوب در وهله اول به فکر زیرسازی مناسب یا به عبارتی یک فاندیشن درجه یک هستید، برای ماندگاری لاک ناخن هم باید بهترین خرید لاک پایه را در اولویت بگذارید.

مزایای استفاده از بهترین لاک پایه

لاک پایه زمان ماندگاری مانیکور شما را طولانی‌تر خواهد کرد

خوب است بدانید که بهترین لاک پایه حاوی مواد شیمایی سلولز است که به زیر ناخن و بالای لاک می‌چسبد تا میزان دوام مانیکورتان را بیشتر کند. استفاده از لاک پایه همچنین قدرت انعطاف‌پذیری لازم را برای حرکت ناخن‌هاینان مثل خم کردن را به شما می‌دهد. بنابراین بدون استفاده از این سطح آلاستیک و چسبنده، پیگمنت لاک ناخن شما کم کم از بین می‌رود.

لاک پایه از تغییر رنگ ناخن‌هایتان جلوگیری می‌کند

آیا برای شما هم اتفاق افتاده که رنگ قرمز لاکتان به زردی تغییر کند؟ احتمالا از لاک پایه استفاده نکرده‌اید و واکنش شیمیایی بین مواد موجود در لاک و صفحه ناخن شما علت این تغییر رنگ است. بهترین لاک پایه محافظی عالی در برابر تغییر رنگ روی ناخن شما است. این نکته را هم فراموش نکنید که هر چه رنگ لاک شما تیره‌تر باشد، اهمیت استفاده از لاک پایه بیشتر است. البته استثنایی هم وجود دارد؛ رنگ‌های نئونی اگر چه تیره نیستند اما به دلیل فلورانس بودنشان احتمال تغییر رنگشان بیشتر از لاک‌های معمول است. اگر زمان زیادی برای لاک و بیس‌کت زدن بعدش ندارید، بهترین کار این است که به سراغ رنگ‌های خنثی مانند پاستلی بروید که فرمولاسیون باکیفیت و ماندگاری داشته باشند.

لاک پایه‌ مشکل‌تان را حل می‌کند

تعدادی از لاک‌های پایه با مواد تشکیل‌دهنده مخصوص برای حل مشکلات ناخن تولید شده‌اند. بنابراین به هنگام خرید می‌توانید با خواندن برچسب‌ها تصمیم بگیرید که کدام یک برای نیاز شما بهترین گزینه ممکن محسوب می‌شود. آیا خشکی ناخن دارید؟ لاک پایه‌ای انتخاب کنید که خاصیت مرطوب‌کنندگی هم داشته باشد. اگر سطح ناخن‌هایتان ناهموار است، باید لاک پایه‌ای ضخیم‌تر بخرید که قابلیت پر کردن خطوط ناهموار صفحه ناخن را داشته باشد.

اگر ناخن‌هایتان ضعیف و شکننده است، باید لاک پایه‌ای با فرمولاسیون تقویت‌کننده انتخاب کنید. دقت داشته باشید که لاک پایه با قابلیت سفت‌کنندگی معمولا حاوی مقدار زیادی فرمالدئید است که به طور موقت ناخن‌ها را سفت می‌کند؛ اما بعد از مدتی به دلیل سفت شدن زیاد ناخن، باعث شکستگی و ترک خوردن آن‌ها می‌شود.

بنابراین دور لاک‌های پایه‌ای که در آن‌ها از فرمالدئید و تولوئن استفاده شده، را خط بکشید که علت به وجود آمدن آلرژی هم هستند. اگر می‌پرسید که می‌توانید از تاپ‌کت به عنوان بیس‌کت قبل لاک زدن استفاده کنید یا برعکس؟ باید بگوییم که به طور کلی بیس‌کت درخشندگی زیبای تاپ‌کت و تاپ‌کت هم چسبندگی لازم بیس‌کت روی صفحه ناخن را ندارد. به همین دلیل، جابجایی این دو ایده خوبی به نظر نمی‌رسد.

بخوانید: ۳۰ مدل نگین ناخن زیبا و جذاب در طرح ها و رنگهای متنوع

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.