30 مدل انواع کیسه بوکس [حرفه ای و مبتدی] با کیفیت عالی در بازار

0

کیسه بوکس

کیسه بوکس یکی از تجهیزات مهم در ورزش‌های رزمی است. بسیاری از ورزشکارانی که در این رشته‌ها مثل کیک بوکس و … فعالیت دارند به ضرورت این وسیله در تمرینات ورزشی آگاه هستند.

امروزه با پررنگ‌تر شدن ورزش‌های رزمی انواع کیسه‌بوکس در بازار تولید و عرضه می‌شوند. کیسه بوکس‌ها از نظر ظاهری، مدل قرار گیری و نوع استفاده و جنس متریال به کار رفته در رویه و داخل و از نظر قیمت با یکدیگر تفاوت دارند.

انواع کیسه بوکس

یکی از مدل‌های کیسه بوکس که از دیرباز برای همه چه ورزشکاران و چه غیر ورزشکاران مورد استفاده قرار گرفته است، کیسه بوکس‌های مدل آویزان است. این نوع کیسه بوکس برای مشت‌زنی مناسب هستند و همه چه افرادی که ورزش حرفه اصلی‌شان است و چه افراد عادی می‌توانند با یک کیسه بوکس آویزان تمرین داشته باشند.

کیسه بوکس آویزان نصب ساده‌ای دارد و برای این کار نیازی به آموزش نیست. کیسه‌های آویز را می‌توان هم به صورت معلق از سقف آویزان کرد و یا اینکه آن را به دیوار نصب کرد. یکی از نکات مثبت کیسه‌ی از سقف معلق این است که در تمامی جهات می‌توان به آن مشت زد. کیسه‌های نصب شده بر دیوار برای افرادی که فضای کافی در اختیار ندارند مناسب است.
نوع دیگر کیسه‌های بوکس مدل ایستاده هستند. این نوع کیسه روی یک پایه قرار می‌گیرند و قابل حمل برای تمرین هستند.
همچنین با توجه به وزن و کارکرد کیسه‌های بوکس می‌توان با یک جفت دستکش کیسه بوکس در مکان‌های مختلف مثل باشگاه‌های خصوصی و خانگی و باشگاه‌های عمومی تمرین ورزشی انجام داد. استفاده از کیسه بوکس‌های آویزان محدودیت زمانی، جنسی و مکانی ندارد و افراد مختلف می‌توانند با ضربه به آن دست و پای خود را تقویت کنند.

در خرید کیسه‌بوکس به جنس کیسه، محتویات داخل آن و شکلی که دارد توجه کنید تا در نهایت بهترین کیسه بوکس را خریداری کنید. یکی از مدل‌های محبوب کیسه‌بوکس برای تمرین رزم کیسه‌های گلابی‌شکل است. از این کیسه‌ها می‌توان برای افزایش سرعت ضربات استفاده کرد. این نوع کیسه بوکس از جنس رویه مرغوب و مقاوم ساخته شده و علاوه بر انواع طراحی و رنگ‌بندی زیبا از دوام زیادی هم برخوردار است.

بخوانید: ۱۰ مدل کلاه رزمی تکواندو و بوکس با کیفیت عالی موجود در بازار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.