30 مدل انواع ناخن گیر [کودک و بزرگسال] با کیفیت عالی

0

ناخن گیر

ناخن گیر یکی از وسایل ضروری‌ای است که باید در هر خانه‌ای وجود داشته باشد. کوتاه و مرتب نگه‌داشتن ناخن‌ها بخش مهمی از بهداشت فردی است و باید از سنین کودکی به بچه‌ها آموزش داده شود.

بسیاری از پزشکان معتقدند هر شخصی باید ا ناخن گیر شخص خود استفاده کند یا اگر افراد از ناخن‌گیر مشترک استفاده می‌کنند پس از هر بار استفاده ناخن گیر شسته و تمیز شد.
بشر با اختراع ناخن گیر که یک اهرم نوع دوم است کار کوتاه و مرتب نگه‌داشتن ناخن‌ها را بسیار راحت‌کرد. ناخن‌گیرهای اولیه بسیار ساده بودند اما اکنون ناخن‌گیرهایی در بازار موجود است که شکل‌های مختلفی دارند و برای کاربردهای مختلفی طراحی‌شده‌اند.

بعضی از آن‌ها همراه خود سوهان و لوازمی دارند که آن‌ها را برای مانیکور، پدیکور و دیزاین ناخن مناسب می‌کند.

همچنین در این سال‌ها نگهداری از حیوانات خانگی مانند سگ و گربه در خانه متداول شده است. نکته‌ی مهم این است که این حیوانات هم به نظافت ناخن نیاز دارند؛ بنابراین ناخن‌گیرهایی طراحی شدند که مناسب حیوانات باشند. در حال حاضر ناخن‌گیرهای مخصوص سگ و گربه هم در بازار موجودند که به کمک آنها می‌توان نوک ناخن‌های حیوانات خانگی را به‌راحتی کوتاه کرد و تمیز نگهداشت.

نکات مهم در خرید ناخن گیر

خرید ناخن گیر شاید بسیار ساده به نظر برسد اما این کار هم مانند هر چیز دیگری نیازمند این است که نیاز خودتان را بشناسید تا بتوانید یک جنس مناسب و باکیفیت تهیه کنید.

برای مثال ناخن گیرهایی با تیغه‌ی کوچک و منحنی اغلب برای دست مناسب‌اند و ناخن‌های بزرگ با تیغه‌ی صاف برای پاها. در ضمن اگر می‌خواهید ناخن گیر شما برای مرتب کردن ناخن‌های مصنوعی که اغلب استحکام بیشتری نسبت به ناخن طبیعی دارند هم کاربردی باشد باید یک جنس محکم تهیه کنید. تیز بودن و صاف بودن تیغه‌های ناخنگیر هم برای صدمه ندیدن ناخن‌ها بسیار مهم است.

بخوانید: ۴۰ مدل انواع وسایل پدیکور و مانیکور ناخن با کیفیت عالی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.