30 مدل انواع لاک‌ پاک کن‌ [پد و مایع] از بهترین مارک

0

لاک‌ پاک کن‌

مرتب کردن ناخن‌ها و طراحی‌های زیبا بر روی آن‌ها می‌تواند جلوه‌ی بهتری به دستان شما ببخشد و روحیه‌ی شما را شادتر سازد. از طرفی اگر بخواهید رنگ لاک یا طرح آن را تغییر دهید، باید از لاک‌ پاک کن‌ استفاده کنید.

لاک‌ پاک کن‌هایی که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد از ترکیبات شیمیایی تهیه می‌شود که میزان آسیب را به حداقل رسانده و پوست اطراف ناخن را کاملا نرم و لطیف می‌کند.

انواع لاک‌ پاک کن‌

این محصولات را بسته به کاربرد و نوع سلیقه شما می‌توان در مدل‎‌های متنوعی خریداری کرد.

پد لاک پاک کن

این محصول شامل پد یا دستمال آغشته به مواد پاک کننده‌ی لاک است که در بسته‌بندی‌های متنوع با تعداد مختلف عرضه می‌شود. استفاده از پد لاک پاک کن بسیار ساده است و جلوگیری از شکنندگی، کدری، زردی و لایه لایه شدن ناخن‌ها جلوگیری می‌کند.

مایع لاک پاک کن

اگر به دنبال محلول‌ لاک پاک کن هستید، بهتر از میان مدل‌های مایع یکی را انتخاب کنید. این محصولات علاوه بر پاک کردن لاک برای رقیق کردن چسب و لاک ناخن نیز به کار می‌رود.

قلم استون

قلم استون برای افرادی که کار طراحی ناخن انجام می‌دهند و برای پاک کردن لاک به ظرافت بیشتری احتیاج دارند به کار گرفته می‌شود. برای استفاده از قلم لاک پاک کن کافی است آن را به بر روی ناخن فشار دهید تا محلول موجود در آن به ناخن منتقل شود.

لاک پاک کن انگشتی

این لاک پاک کن مخصوص ناخن های کاشت طراحی شده است. برای پاک کردن لاک کافی است هر انگشت را داخل محفظه لاک پاک کن قرار دهید و بر اساس دستور العمل استفاده عمل کنید.

لاک پاک کن اسفنجی

این محصول شامل یک اسفنج آغشته به محلول پاک کننده است و بدون پخش رنگ، لاک‌های پررنگ و اکلیلی را به راحتی از سطح ناخن پاک می‌کند.

برندهای تولیدکننده‌ی انواع لاک‌ پاک کن‌

برای خرید انواع لاک پاک کننده، گزینه‌های بسیار متنوعی در اختیار خواهید داشت. اغلب برندهای تولیدکننده‌ی لوازم آرایشی و بهداشتی این محصول را در جعبه‌های مخصوص ارائه می‌دهند. شما می‌توانید لاک پاک ناخن را در مدل‌های معطر با عصاره میوه‌ای یا بدون عصاره تهیه کنید. از بهترین برندهای این محصول می‌توان به ناژه، کامان، نیوساد، دافی، این لی و بسیاری دیگر اشاره کرد.

بخوانید: ۳۰ مدل لاک پایه ناخن [خوشرنگ] از بهترین مارک های معتبر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.