پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب

0

پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب

پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب دارای ۹۶ اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

مشخصات فایل

تعداد صفحات ۹۶
حجم ۴۹۶/۸۷۷ کیلوبایت
فرمت فایل اصلی pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت روش برنامه ریزی کردن ضمیر با قانون جذب

 

قسمتی از متن :

روش برنامه ریزی کردن ضمیر

گفته شده که بیش از ۹۵ درصد از افعال ما مربوط به ضمیر ناخودآگاه است که با روشهای کارکرد آن و قدرت نامحدود ای که نیروی درونی دارد.
 حال باید بتوانیم آهسته آهسته گفت که نیروی درونی را باز کنیم تا به آن دسترسی داشته باشیم. یکی از این روش ها نوشتن جملات تاکیدی مثبت و تکرار آنهاست. ای را برای ناخودآگاه تکرار معنی ندارد به هر بار که تکرار شود برای آن پیام و سیگنالی جدید محسوب می شود. باید جملاتی را که مینویسیم به آنها ایمان داشته باشیم و آنها را در جاهایی که مرتباً به چشم می‌خورد بگذاریم تا به مرور زمان برای مان باور به سازد زیرا اساس دستیابی به هر چیزی باور داشتن به آن است. 
این روش در حال حاضر شاید برای افرادی که آگاهی زیادی در این علوم ندارند امری مسخره و پیش پا افتاده باشد اما بدون اغراق یکی از تاثیرگذارترین کارها در موفقیت انسان و کامیاب شدن در زندگی است که برای اهل فن آثار آن مشهود است.
 زمانی که شما این جملات را می خوانید بایستی در خوردن آن شور و شوق ایجاد کنید انگار که خواسته های شما به شما داده شده است زیرا انسان تنها آن چیز را می تواند به دست آورد که خود را در حال ستاندن آنلاین ببیند. حضرت عیسی علیه السلام گفته است: چیزی را که در حال عبادت از خدا سوال می کنید یقین بدانید که آن را یافته به شما عطا خواهد شد. چگونه برآورده می شود را کنار بگذارید که این حرف ها مربوط به ذهن استدلالی و نیمکره چپ مغز می باشد حال که شما با بعد دیگر وجود خودتان آشنا شدید حرف هایی نظیر از کجا و چطور مفهوم ندارد.

 

فهرست مطالب : 

روش برنامه ریزی کردن ضمیر
طرح الهی یعنی چه؟
ضمیر ناخودآگاه چیست؟
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
برنامه ریزی ذهنی 
ضمیر ناخودآگاه شما نیز فریاد می زند
فرایند برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
هدف گذاری قبل از برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
تکنیک برای برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
انگیزه سازی درونی
توقعات
دانش و منابع معتبر
تعاریف مقدماتی برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
ارتباط با ضمیر ناخودآگاه جهت پاکسازی آن
فرمان به ضمیر ناخودآگاه
عبارات تاکیدی مثبت
هیپنوتیزم
پیام های پنهان ذهنی
خودباوری و پیشرفت 


توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.